Čištění a nátěry fasád

Důvody pro čištění a nátěry fasád

Jednou z našich činností je renovace vzhledu fasád objektů formou čištění fasád a jejich následného nátětu. Máme s touto činností bohaté zkušenosti a proto si vám dovolujeme předložitt důvody, proč se do čištění a nátěru fasády pustit:

  • Příznivá cena oproti pořízení nové fasády (oprava nátěr fasády je 3 až 5 x levnější).
  • I bez bourání lze docílit nového vzhledu fasády vašeho domu.
  • Nátěr fasády je příhodná chvíle také pro opravu případných prasklin.
  • Fasáda bude po vyčištění, případné opravě a nátěru vypadat jako nová.
  • Rychlé provedení - (120 metrů čtverečných = 2 dny, 200 metrů čtverečných = 3 dny).

Jak čištění a nátěry fasád probíhají

Čištění a nátěry fasádNátěry fasád rodinných domků provádíme pomocí žebříků, lešení a pokud to situace vyžaduje, tak také s použtím plošiny. Pro nátěry fasád používáme disperzní, silikonakrylátové a pružné akrylátové fasádní barvy.

Čištění a nátěry fasád probíhají v ěnkolika krocích. Nejdříve proběhne vyčištění a odmatění fasády, následně oprava případných prasklin a jako poslední krok se provádí nátěr.

Čištění fasády

Čištění fasády provádíme vysokotlakým zařízením WAP (dle potřeby) od mechů a lišejníků. Následně proběhne odmaštění a odprášení fasády. Takto upravená fasáda je připravená pro případné opravy nebo nátěr.

Oprava fasády

Pokud jsou ve fasádě trhliny, provedeme opravu fasády. Opravíme poškozená místa a případné trhliny a praskliny. Po dohodě je možné provést i větší opravy fasády.

Penetrační nátěr fasády

Na dokonale očištěný a odmaštěný podklad se nanáší penetrační vrstva, která zajistí vyrovnání nasákavosti podkladu a výbornou přilnavost vrchního nátěru. Jde o tzv. pojivovou mezivrstvu.

Nátěr fasády

V rámci nátěrů fasády provádíme dva nátěry - první a následně finální. Nanášení barvy při obou nátěrech provádíme válečkem, štětkou nebo airless strojem.

Kolik stojí čištění a nátěry fasád

Kolik stojí čištění a nátěry fasád se dozvíte v našem ceníku.

Čištění a nátěry fasád

zobrazit celou galerii

Pro to, aby byla vaše fasáda zase jako nová, nás stačí kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na našich telefonních číslech.

(*)
(*)
(*)

Položky označené * jsou povinné.


NaN střechy - Martin Nechvíl
je spolehlivá firma.

© NAN střechy - Martin Nechvíl
Webdesign & SEO eStudio