Renovace a nátěry plechových střech

Důvody pro renovaci plechových střech

Jednou z našich důležitých činností jsou renovace a nátěry plechových střech. Máme v tomto oboru dlouholeté zkušenosti, a proto jsme schopni vám předložit několik hlavních důvodů, proč se do renovace a nátěru plechové střechy pustit:

  • Příznivá cena oproti pořízení nové střešní krytiny (renovace střechy je 3 až 5 x levnější).
  • Renovace plechové střechy zabrání opětovnému růstu mechů a lišejníků.
  • Renovace plechové střechy prodlouží životnost střešní krytiny až o 20 let.
  • I bez rozkrytí je střecha po renovaci jako nová.
  • Rychlé provedení (120 metrů čtverečných = 2 dny, 200 metrů čtverečných = 3 dny).

Jak probíhá renovace plechových střech

Postup renovace plechové střechyRenovace plechové střechy nátěrem probíhá v pěti krocích. Nejdříve je nutné střechu dokonale očistit a obrousit všechna zkorodovaná místa. Poté je potřeba krytinu důkladně omít a odmastit vysokotlakým zařízením KARCHER. Dále se podle potřeby a rozsahu aplikuje antikorozní či podkladový nátěr. Předposledním krokem renovace je I. nátěr vybraného nátěrového systému a po jeho dokonalém zaschnutí se nanáší II. nátěr tzv. finální.

Čištění a odrezení plechové střechy

Mytí a čištění plechových střechČištění plechové střechy probíhá vysokotlakým zařízením KARCHER s rotační tryskou pod tlakem cca 220 barů. Plechová střecha se očistí od mechů, lišejníků, sazí a mastnoty. Dochází k odstranění nepřilnavých částí starého nátěru. Poté se za pomoci drátěných kartáčů a brusek dokonale obrousí zkorodovaná místa plechové krytiny, která se vzápětí ošetří antikorozním nátěrem.

První nátěr

První a druhý nátěr plechových střechV rámci prvního nátěru se aplikují speciální barvy vyvinuté pro střešní nátěry (používáme zahraniční syntetické, akrylátové čí polyuretanové barvy Alkyton a Kirjo). Tyto nátěrové materiály vynikají svoji špičkovou kvalitou a dlouhou trvanlivostí.
Nanášení barvy provádíme štětkou, válečkem nebo airless strojem.

Druhý nátěr - finální nátěr plechové střechy

Druhý nátěr plechové střechyFinální nátěr plechové střechy se aplikuje pomocí airless stroje. Po finálním nátěru vznikne jednolitý film barvy.

 

Kolik stojí renovace a nátěr plechové střechy

Kolik stojí renovace a nátěr plechových střech se dozvíte v našem ceníku renovací a nátěrů veškerých typů střech.

Renovace a nátěr plechových střech PŘED a PO

zobrazit celou galerii

Pro to, aby byla vaše plechová střecha zase jako nová, nás stačí kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na našich telefoních číslech.

(*)
(*)
(*)

Položky označené * jsou povinné.


NaN střechy - Martin Nechvíl
je spolehlivá firma.

© NAN střechy - Martin Nechvíl
Webdesign & SEO eStudio