Čištění zámkové dlažby

Čištění zámkové dlažby a kamenných ploch

V rámci komplexnosti našich služeb se zabýváme také čištěním zámkové dlažby, kamenných ploch a podezdívek z pískovce, betonu i dalších materiálů.

Jak čištění zámkové dlažby probíhá

Při čištění zámkové dlažby a kamenných ploch nejdříve provedeme odstranění nečistot, mechů, plísní, oleje apod. Následné dle potřeby doplníme spárovací písek Po vyčištění povrchu a doplnění vyspárování přijde na řadu aplikace ochranného impregnačního nátěru, který výrazně zlepší vzhled zámkové dlažby, kamenných ploch a podezdívek. Při práci používáme pouze profesionální vybavení.

Hloubkové mytí zámkové dlažby

Hloubkové mytí zámkové dlažby probíhá vysokým tlakem vody. Tyto práce provádíme vysokým tlakem studené nebo horké vody, při kterém nedochází k poškození povrchu.

Aplikace fungicidního prostředku

Aplikaci fungicidního prostředku volíme podle stupně a druhu znečištění povrchu. Pokud tosituaceš astav povrchu vyžaduje,  doporučíme aplikaci tohoto přípravku. Fungicidní prostředek je určen k likvidaci řas, plísní, hub, mechů a lišejníků.

Ochrana povrchu zámkové dlažby

V rámci služby čištění a nátěru zámkové dlažby a kamenných ploich nabízíme možnost ošetření a ochránění povrchu dlažby impregnačním hydrofobizačním nátěrem. Tento nátěr zpevní dlažbu, a odpuzuje vodu i oleje.

Kolik stojí čištění zámkové dlažby

Kolik stojí čištění zákové dlažby se dozvíte v našem ceníku.

Aby byla vaše zámková dlažba zase jako nová, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na našich telefonních číslech.

(*)
(*)
(*)

Položky označené * jsou povinné.


NaN střechy - Martin Nechvíl
je spolehlivá firma.

© NAN střechy - Martin Nechvíl
Webdesign & SEO eStudio